23 травня
Завантажити ще

В Ірані під час знесення будинку стався обвал, загинули щонайменше троє людей

В Ірані під час знесення будинку стався обвал, загинули щонайменше троє людей
Фото: pixabay.com

В Тегерані під час демонтажних робіт обвалилась будівля. Наразі відомо про загибель щонайменше трьох людей. Ще 11 людей поранено, пише Xinhua.

Обвал стався зранку 6 серпня, під час проведення місцевими комунальними службами під наглядом поліції знесення аварійної будівлі. Під час робіт обвалилися і сусідні будинки, які також не відповідали нормам безпеки.

За даними рятувальників, будівлі були нежилими, однак під завалами все ж таки були знайдені тіла. Серед загиблих та постраждалих - двоє співробітників муніципалітету та чотири правоохоронці. Ще чотирьох людей вдалося врятувати.

Раніше повідомлялось про обвал будівлі в українському Гадячі. ЧП сталося  на одному із місцевих підприємств під час ремонтних робіт. Під уламками опинилися три людини.

Також публікувались правила поведінки у тому випадку, якщо є загроза обвалу. Звичайно, краще за все покинути будівлю,  але якщо це неможливо, треба зайняти найбільш вигідну позицію, триматись подалі від вікон, за можливості перекрити воду, газ та знеструмити приміщення. 

Новини по темі: Обвали Іран