Завантажити ще

Медики рятують немовля, яке перекинуло на себе чайник та обпікло чверть поверхні тіла

Медики рятують немовля, яке перекинуло на себе чайник та обпікло чверть поверхні тіла
Фото: facebook.com/1tmolviv

Львівські медики рятують 9-місячну дитину, яка перекинула на себе чайник із окропом та обпікла чверть поверхні тіла. Попереду у малюка – довгі роки боротьби за його здоров'я. Про це повідомляє Перше медоб'єднання Львова.

- Історія маленького Дениски із Вінницької області, на жаль, типова. Немовля було на кухні. Батьки лише на якусь мить випустили малюка з поля зору, як той перекинув на собі чайник з окропом. Щоб до приїзду швидкої полегшити синочку біль, батьки поливали уражену шкіру водою - і діяли правильно. Швидка забрала дитину до районної лікарні у Вінниці. Стан малюка був дуже важкий. Опіки 25% поверхні тіла. 10% з них – глибокі. Після надання першої допомоги Дениску перевезли до Львова — до Лікарні святого Миколая. Протягом трьох днів наші лікарі намагалися стабілізувати стан малюка. У той же час опікові хірурги проводять хірургічну обробку ран, - розповіли лікарі.

За словами медиків, коли пряма загроза життю проходить і хлопчикові стає краще, його переводять до опікового блоку хірургічного відділення, де продовжують лікувати всіма наявними засобами. При цьому лікарі нарікають, що наразі надати всю необхідну допомогу дітям із такими складними опіками в Україні не можуть. Немає необхідних умов та обладнання. А тому лікування Дениса продовжать уже у Швейцарії. Після того як Денис пройде лікування і повернеться до України, йому буде потрібна тривала реабілітація, яка, ймовірно, триватиме все його дитинство.  Це пов`язано з тим, що рубці, які утворюються на місці опіків, не будуть рости разом із хлопчиком, тож їх потрібно буде постійно лікувати.

Раніше українські медики вперше провели трансплантацію кісткового мозку (ТКМ) двомісячній дитині. Лише ця операція могла врятувати Маскіма з Івано-Франківської області.

Новини по темі: Медицина Діти Медики