Завантажити ще

Через лісові пожежі у Греції вибухнув склад з боєприпасами

Через лісові пожежі у Греції вибухнув склад з боєприпасами
Фото: REUTERS/Nicolas Economou

У Греції продовжуються масштабні лісові пожежі. В одному з районів вогонь дістався до великої військовий бази, в результаті чого вибухнув склад з боєприпасами. Про це повідомляє DW.

Вибухи сталися на складі боєприпасів поблизу великої військової бази в прибережному місті Неа-Анхіалос в районі Волоса. В багатьох навколишніх будинках вибило вікна. 

- Частина складу боєприпасів у казармах військово-повітряних сил у Неа-Анхіалосі горить, і стався вибух. Сім літаків і три вертольоти вже на місці, щоб гасити пожежі в регіоні, - повідомив речник пожежної служби.

Авіабаза розташована за 20 кілометрів від міста Волос. Військово-повітряні сили заявили, що місто Неа-Анхіалос, приблизно за 6 кілометрів на північ від авіабази, було евакуйовано завчасно і постраждалих немає. За інформацією місцевої влади, у прилеглих селах також ніхто не постраждав.

Лісові пожежі на популярному у туристів острові Родос не вщухають вже десять днів. Висока температура повітря ускладнює завдання рятувальникам - полум'я поки не вдається загасити. Під час гасіння вогню розбився літак рятувальників.

Повідомлялося також про пожежі на Евіі - другому за величиною острові Греції. Лісові пожежі спалахнули й на іншому популярному серед туристів острові - Корфу. Місцевих жителів й туристів закликали евакуюватися з острова.

Новини по темі: Пожежі Греція