Завантажити ще

На Волині врятували 11 людей, які опинилися в негоду посеред озера

На Волині врятували 11 людей, які опинилися в негоду посеред озера
Фото: facebook.com/MNS.GOV.UA

На Волині співробітники ДСНС врятували 11 людей, які опинилися в негоду посеред озера Світязь. Серед них були серед, найменшому з яких лише 2,5 років. Ще троє людей дісталися берега самостійно. Про це повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій.

- О 16:58 на лінію «112» надійшло прохання про допомогу від чоловіка, який разом із 13 людьми, серед яких 7 – діти, перебував у надувному човні на озері Світязь.
Над водоймою піднявся сильний вітер і хвилі могли будь-якої миті перекинути плавзасіб, що знаходився на значній відстані від берега. На допомогу людям направили працівників групи водолазно-рятувальних робіт смт Шацьк, які якраз патрулювали акваторію на катері, – розповіли у ДСНС.

Рятувальники за лічені хвилини дісталися човна з людьми, помістили 7 дітей, двох 17-річних підлітків та двох дорослих на рятувальний катер та попрямували до берега. Ще троє чоловіків, які перебували на плавзасобі в рятувальних жилетах, благополучно дісталися берегової лінії самостійно, постійно перебуваючи в полі зору рятувальників.
Ще троє чоловіків, які перебували на плавзасобі в рятувальних жилетах, благополучно дісталися берегової лінії самостійно, постійно перебуваючи в полі зору рятувальників.