22 червня
Завантажити ще

У Луцьку зупинили похорон загиблого бійця ЗСУ - родичі зажадали повторної експертизи

У Луцьку зупинили похорон загиблого бійця ЗСУ - родичі зажадали повторної експертизи
Фото: suspilne.media

У Луцьку Волинської області стався скандал під час прощання із загиблим 42-річним військовослужбовцем Андрієм Коробком. Родичі бійця виявили сліди побиття на тілі військового, який помер нібито від інфаркту. В результаті було викликано поліцію, а жалобну церемонію скасували. Про це пише "Суспільне".

За словами матері Зої Коробко, її син помер 10 липня, а 12 липня вона отримала інформацію про його смерть від військових, які прийшли до неї. Згідно з офіційним висновком судово-медичної експертизи, причиною смерті став серцевий напад. Тіло загиблого було доставлено ввечері напередодні до моргу Луцька, де його мати його ідентифікувала.

- Він був повністю голий, вимазаний повністю і весь у крові. У губи, у носа, у щоки. Кажу: чекайте, було розтин, я хочу подивитись. Не дали, – розповіла жінка.

Як зазначено у повідомленні, у смерть сина мати не вірить і запевняє, що він ніколи не скаржився на проблеми зі здоров'ям. Вже в церкві на обличчі сина жінка побачила залишки крові, а на його тілі – синці. В результаті церемонію поховання вирішили перервати.

Щоб домогтися проведення повторної експертизи, рідні та колеги військового влаштували страйк. Вони заблокували дорогу на вулиці Шевченка у Луцьку, щоб привернути увагу до необхідності проведення повторної судово-медичної експертизи. Пізніше на місце подій прибула поліція.

– Ми переговорили. Пішли на бік родичів і вважали за необхідне направити на повторне розтин. Для того, щоб розставити всі крапки над "i", буде внесено відомості до ЄДРР за ч.1 статті 115 ККУ. Поки що з відміткою "природна смерть", тому що попередньо встановлено, що причиною смерті є гострий інфаркт міокарда. А після розтину вже буде ухвалено остаточне рішення", - сказав начальник слідства Луцького райуправління поліції Аркадій Найдич.

За даними журналістів, тіло загиблого захисника з церкви відвезли до моргу. Там спеціалісти проведуть повторну судово-медичну експертизу.