21 вересня
Завантажити ще

Міненерго: Під удар російських військ потрапив об'єкт видобутку газу, його довелося зупинити

Міненерго: Під удар російських військ потрапив об'єкт видобутку газу, його довелося зупинити
Фото: agpu.org.ua

Російські війська під час нічної атаки українських регіонів ракетами та дронами потрапили до промислового майданчика об'єкту газовидобутку. Подання газу з цього об'єкта до газотранспортної системи було припинено. Про це повідомляє Міністерство енергетики.

- Вночі ворог завдав чергового ракетно-дронового удару по території України. Зафіксовано попадання до промислового майданчика об'єкту газовидобутку, внаслідок чого тимчасово припинено подачу газу з цього об'єкту до газотранспортної системи. Іде ліквідація наслідків, – розповіли у відомстві.

Крім цього, ворог обстріляв та пошкодив лінії електропередачі у Чернігівській, Харківській та Херсонській областях. У Донецькій області знеструмлено три населені пункти. Внаслідок попередніх обстрілів без світла залишається частина споживачів у Запорізькій, Сумській областях. Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація.

Крім того, у Чернігівській та Сумській областях є знеструмлення через негоду. Там ведуться відновлювальні роботи. А через технологічні порушення знеструмлювалися споживачі у Києві. Усі вже загоєні, додали в міністерстві.

У відомстві додали, що після підриву Каховської ГЕС гідроелектростанції Дніпровського каскаду працюють зі зниженою потужністю, щоб зменшити наслідки повені, що виникла внаслідок підриву Каховської ГЕС. Вони накопичують воду у верхніх водосховищах, щоб сформувати необхідний запас роботи та генерації електроенергії. У Херсонській області через підтоплення без світла залишилося 10 населених пунктів, підтоплено 162 трансформаторні підстанції. У Херсоні через підтоплення знеструмлено понад 15 тис. споживачів. На Миколаївщині – підтоплено 13 населених пунктів. Без світла – понад 2 тисячі споживачів.