Завантажити ще

Після підриву росіянами Каховської ГЕС 27 людей вважаються зниклими безвісти

Після підриву росіянами Каховської ГЕС 27 людей вважаються зниклими безвісти
Фото: facebook.com/iklymenko.fb

Внаслідок підриву російськими військами дамби Каховської ГЕС загинули чотири людини, ще 27 вважаються зниклими безвісти. Про це міністр внутрішніх справ Ігор Клименко повідомив у Фейсбуці.

На Херсонщині фактично підтоплено 47 населених пунктів, з них: 33 (3815 будинків) – на підконтрольній Україні території, 14 – на тимчасово окупованій, уточнив Клименко. За його даними, станом на 12.00 10 червня евакуювати вдалося 2620 осіб, 160 із них - діти. Внаслідок ворожих обстрілів під час евакуаційних заходів 11 осіб отримали травми.

- Намагаємось продовжувати евакуаційні заходи, але ворог нещадно обстрілює. Не втрачаємо сили та віри: робимо все, щоб урятувати людей, - зазначив Клименко.

Глава МВС також уточнив, що наразі на Миколаївщині підтоплено 31 населений пункт. Евакуювати там вдалося 936 осіб, 167 із них – діти. Одна людина загинула. А на Дніпропетровщині відсутнє водопостачання понад 89 тисяч абонентів у 26 населених пунктах. У співпраці з місцевою владою здійснюється підвезення питної та технічної води.

Російські військові підірвали Каховську ГЕС у ніч проти 6 червня, вона підлягає відновленню. Десятки населених пунктів підтопило. Росіяни вчасно не організували евакуацію на окупованій частині області, через що мешканці змушені рятуватися самотужки.