Завантажити ще

На базі відпочинку на Арабатській стрілці пролунали вибухи, почалася пожежа

На базі відпочинку на Арабатській стрілці пролунали вибухи, почалася пожежа
Фото: т.ме/лачентит

Мер Мелітополя Іван Федоров повідомив про сильні вибухи на Арабатській стрілці вранці 10 червня, після яких горіла захоплена росіянами база відпочинку. Про це він розповів у соцмережах.

– Курортний сезон на Арабатці настільки гарячий, що до рашистів на віджатій базі відпочинку 10 червня вранці вирішили приєднатися кілька ракет. Загарбникам чомусь компанія не сподобалася, тому зараз колони автомобілів з росіянами та місцевими колабораціоністами екстрено виїжджають до поки що окупованого Криму, - розповів він.

Днем раніше, 9 червня, Федоров повідомив, що на тимчасово окупованій армією РФ косі Арабатська стрілка (Херсонська область), розташованій більш ніж за 100 км від лінії фронту, пролунали вибухи. Водночас OSINT-аналітик Бенджамін Пітте у Twitter припускає, що удару завдали по об'єкту, який у квітні відвідував президент країни-окупанта Росії Володимир Путін. Йдеться про базу відпочинку "Бригантина" у тому ж Щасливцевому, де станом на квітень розмістили штаб російського угруповання військ "Дніпро".