Завантажити ще

Гуменюк розказала особливість російської атаки в ніч на 9 червня

Гуменюк розказала особливість російської атаки  в ніч на 9 червня
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua/

В ніч на 9 черваня РФ атакувала Україну ракетами та дронамии. Її особливістю була розтягненість в часі. Таким чином окупанти намагаються виснажити населення та протиповітряну оборону нашої країни, повідомила речниця Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону.

- (Атака) була переважно мішаного типу і розтягнута в часі. Якщо згадати, що розпочалися сигнали повітряних тривог з того, що активізувалися морські ракетоносії, зокрема підводний, який перебував на чергуванні, - розказала речниця.

За її словами, росіяни могли провести ротацію кораблів, оскільки виявити пуски з підводних човнів найскладніше. Гуменюк вважає, що метою сьогоднішньої нічної атаки окупантів було виснаження українців. Про це свідчить і траєкторія ракет.

- Над Миколаївщиною знищили одну ракету Х-101, яку ворог спрямував у центральні регіони. Загалом уся траєкторія ракет свідчила про те, що вони намагаються виснажувати і населення України, тому що залучені були фактично всі регіони і системи ППО, - сказала Гуменюк.

Як повідомлялось раніше, вночі російська армія випустила по Україні 16 дронів-камікадзе з південного напрямку та 6 крилатих ракет з району Каспійського моря. Сили ППО збили 4 ракети та 10 "шахедів", а також 4 інші безпілотники росіян.