Завантажити ще

Мер Олешок повідомив про трьох загиблих внаслідок підриву ГЕС

Мер Олешок повідомив про трьох загиблих внаслідок підриву ГЕС
Фото: REUTERS (ілюстративне)

У підконтрольному російським загарбникам місті Олешки в Херсонській області вже є перші загиблі внаслідок підтоплення після підриву Каховської ГЕС. Зараз відомо про трьох загиблих людей від повені. Про це "Суспільному" повідомив міський голова Євген Рищук.

За його словами, у місті багато постраждалих, серед також люди прикуті до ліжка, "були безногі, як безногі людина залізе на дах?", зазначив Рищук, додавши, що, на його думку, постраждалих та загиблих буде ще більше. Також, за його словами, російські військові надвечір почали евакуювати людей з дахів. Люди збираються в лікарні. Там будинок культури і бомбосховище є поряд, але туди нікого не запускають.

- Коли було підірвано Антонівський міст, окупанти відібрали всі плавзасоби. У місті немає човнів. Люди самоорганізуються та почали знімати інших з дахів. Є інформація, що у підтоплених населених пунктах росіяни людей не випускають. Вони знущаються з людей. МНС РФ не підключилося до вирішення проблем людей, які самі по собі рятуються. Люди збираються у центрі міста, у лікарні – там понад 300 осіб. Люди шукають притулку, де було б сухо, був дах над головою і виживати. Зараз туди може потрапити інфекція та заразити людей, – сказав він в ефірі Еспресо.

РФ підірвала греблю Каховської ГЕС у ніч проти 6 червня. Продовжує прибувати вода – упродовж 7 червня очікується, що її рівень збільшиться на метр. У трьох регіонах України вже оголосили про можливий спалах ботулізму та попросили не ловити та не купувати рибу. Вже почалося масове море риби.