Завантажити ще

Генштаб: Росіяни заблокували всі шляхи евакуації із окупованих Козачих Лагерів

Генштаб: Росіяни заблокували всі шляхи евакуації із окупованих Козачих Лагерів
Фото: REUTERS

В окупованому селі Козачі Лагері Херсонської області росіяни заблокували всі можливі шляхи виїзду та заборонили евакуацію, попри затоплення територій через підрив Каховської ГЕС. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

- Російська Федерація не займається проблемами місцевого населення на захоплених територіях, здатна на будь-які злочини та масштабні руйнування. Так, після підриву російськими терористами греблі Каховської ГЕС мешканці селища Козачі Лагері, які опинились у зоні підтоплення, не дочекалися допомоги від окупаційної так званої влади і намагалися самостійно виїхати із частково підтопленого населеного пункту. Проте російські військовослужбовці, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, заблокували всі можливі шляхи покидання міста та заборонили евакуацію, - розповіли у штабі.

Крім цього, за інформацією українських військових, у місті Гола Пристань Херсонської області окупанти виганяють власників двоповерхових будинків із квартир і самі перебувають у них. На дахах цих будівель загарбники облаштовують вогневі позиції.

Як раніше зазначив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, на території Херсонської області наразі підтоплено 30 населених пунктів, 10 з них – на тимчасово окупованій території. Правоохоронці шукають можливі шляхи, щоб евакуювати українських громадян, які перебувають на лівому березі Дніпра і були кинуті росіянами напризволяще.