4 жовтня
Завантажити ще

Рятувальники намагаються евакуювати з лівого берега людей, яких кинули окупанти

Рятувальники намагаються евакуювати з лівого берега людей, яких кинули окупанти
Фото: Getty Images

Україна шукає способи евакуювати людей з лівого берега Херсонської області, яких російські окупанти там кинули напризволяще після підриву Каховської гідроелектростанції. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

– Наразі на території Херсонської області підтоплено 29 населених пунктів, 10 з них – на тимчасово окупованій території. Ми зараз обговорюємо можливі шляхи, щоб евакуювати наших громадян, які перебувають на лівому березі Дніпра і були кинуті росіянами напризволяще, – сказав Клименко.

За даними відомства, станом на 16:00 з підтоплених територій евакуйовано 1854 особи, серед них діти. Понад сотні людей надали психологічну допомогу.

За словами Клименка, евакуаційним роботам перешкоджають сильна течія, а також обстріли з боку окупантів. Рятувальники та поліцейські евакуюють не лише людей, але й домашніх тварин, яких вдалося врятувати. Постраждалих доставляють до пунктів надання допомоги.

РФ підірвала греблю Каховської ГЕС у ніч проти 6 червня. Продовжує прибувати вода – упродовж 7 червня очікується, що її рівень збільшиться на метр. У трьох регіонах України вже оголосили про можливий спалах ботулізму та попросили не ловити та не купувати рибу. Вже почався масовий мор риби.

Фото
Фото
07 Червня13:39