Завантажити ще

ДБР викрила правоохоронця з Лиману, який змушував затриманих українців збирати тіла загиблих

ДБР викрила правоохоронця з Лиману, який змушував затриманих українців збирати тіла загиблих
Фото: ілюстративне ssu.gov.ua

Працівники Державного бюро розслідувань (ДБР) завершили спеціальне досудове розслідування щодо колишнього правоохоронця з міста Лиман, що знаходиться в Донецькій області. Цей колишній правоохоронець виконував нелегальні вказівки окупантів відносно затримання місцевих жителів, повідомили в пресслужбі ДБР. Обвинувальний акт був направлений до суду.

Незважаючи на можливість евакуації з Лиману, цей колишній правоохоронець відмовився і залишився в місті, яке було захоплене російськими силами. Підтримуючи "руський мир", він зайняв посаду у так званій "народній міліції ДНР".

Згідно з наказами окупаційної влади, цей колишній правоохоронець брав участь у затриманні місцевих мешканців, вони були незаконно доставлені до місць примусової праці, де їм наказували збирати тіла цивільних та військових жертв, а також виконувати іншу примусову роботу. Він особисто контролював, щоб ніхто не втік.

Екс-правоохоронець добровільно підтримав

Екс-правоохоронець добровільно підтримав "руський мір". Фото: dbr.gov.ua

Колишній правоохоронець звинувачується у державній зраді (частина 2 статті 111 Кримінального кодексу України), за яку передбачено покарання у вигляді довічного позбавлення волі. Процесуальне керівництво здійснює Донецька обласна прокуратура.

 

Новини по темі: державна зрада ДБР