Завантажити ще

У Новій Каховці через підрив ГЕС загинули всі тварини у зоопарку (оновлено)

У Новій Каховці через підрив ГЕС загинули всі тварини у зоопарку (оновлено)
Фото: вікіпедія

Внаслідок підриву Каховської ГЕС затоплено зоопарк "Казкова діброва" у Новій Каховці, у якому проживали близько 300 тварин. Власниця парку Олена Навроцька переконана, що всі тварини загинули.

- Усі тварини залишалися в парку з першого дня вторгнення. Тварини були заблоковані в парку, увесь парк замінований, завалений деревами і переритий окопами. Евакуація була неможлива. Ми всіма силами намагалися зберегти тварин. Скільки зусиль було докладено, скільки людей допомагали рятувати тварин в таких жахливих умовах, практично ризикували життям. І ось тепер "Діброви" немає! Загинули 300 невинних тварин, наших улюблених вихованців. Анфісочка, Чарлік, поні Малиш, віслючок Ося, єнот Міша і всі, - розповіла Навроцька у коментарі "УП Життя".

Зоопарк у Новій Каховці заснував підприємець Михайло Навроцький у 1992 році. Зоопарк "Казкова Діброва" опинився в окупації з першого дня великої війни. Окупанти обстрілювали територію парку, влаштували блокпост, допитували працівників зоопарку. Їжу для тварин привозили місцеві мешканці.

РФ підірвала Каховську ГЕС у ніч проти 6 червня. За даними Укргідроенерго, станція повністю зруйнована та відновленню не підлягає.

Новини по темі: Підрив Каховської ГЕС