Завантажити ще

РФ атаковала Київ 35 крилатими ракетами, всі вони збиті

РФ атаковала Київ 35 крилатими ракетами, всі вони збиті
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

В ніч на 6 червня російські військові атакували Україну крилатими ракетами повітряного базування Х-101/Х-555. Сили ППО ЗСУ знищили всі ворожі цілі, повідомляється в Повітряних Силах Збройних Сил України.

В період з 00:30 по 04:00 росіяни із шести стратегічних бомбардувальників Ту-95мс випустили по Україні 35 крилатих ракет з району Каспійського моря. Більшість ракет Х-101/Х-555 летіли в напрямку Києва, однак силами та засобами протиповітряної оборони Повітряних Сил Збройних Сил України знищено усі 35 ворожих цілей.

За даними Київської міської військової адміністрації, внаслідок падіння уламків в Деснянському районі пошкоджено дорожнє покриття, лінії електропередач тролейбусного сполучення, частково вибиті вікна магазину.

- Відомості щодо потерпілих на разі не надходили. Дані оперативного зведення, інформація щодо руйнувань і потерпілих збираються та уточнюються. Слідкуйте за новими повідомленнями. Вірте в Перемогу, підтримуйте ЗСУ. Допомагайте щодня наближати мир в Україні після нашої Перемоги, - наголосив начальник КМВА Сергій Попко.

Також стало відомо, що в ніч на 6 червня РФ підірвала Каховську ГЕС. Почались вже перші підтоплення населених пунктів на Херсонщині.