Завантажити ще

Росіяни пошкодили газопровід під Мелітополем, мешканці залишилися без газу

Росіяни пошкодили газопровід під Мелітополем, мешканці залишилися без газу
Фото: t.me/ivan_fedorov_melitopol

Мешканці селища Новобогданівка Мелітопольського району залишилися без газу, оскільки російські окупанти пошкодили газопровід, коли рили окопи. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

За його словами, окупаційній "адміністрації" байдуже до потреб цивільних людей - вони відмовчуються у відповідь на їхні прохання. Він зазначив, що росіяни не поспішають лагодити газопровід.

- Ще з березня минулого року окупанти залишили без газу мешканців Бердянська, а з липня – населення Мелітопольського, Пологівського та Василівського районів. Кілька місяців до зими люди виживали як могли. цього разу лагодити теж не поспішають – панікують і уболівають лише за свою власну шкуру, – зазначив Федоров.

Раніше Федоров заявив, що російські окупанти почали обстрілювати тимчасово окуповані українські території, де оголосили евакуацію. За його словами, окупанти таким чином намагаються тиснути на мешканців України, щоб вони "евакуювалися" з тимчасово окупованих територій. Це, за словами мера, пов'язано з тим, що евакуація, яку оголошував ворог, повністю провалилася. За його словами, місцеві жителі чекають на повернення Збройних сил України і не хочуть евакуюватися туди, куди ворог їм наказує.