Завантажити ще

У Німеччині під час пожежі загинув український хлопчик

У Німеччині під час пожежі загинув український хлопчик
Фото: MDR/Johannes Krey / tagesschau24

Під час пожежі, що спалахнула в гуртожитку для біженців у Німеччині 4 червня, сталася трагедія – загинув 9-річний хлопчик з України. Про це у своєму мікроблозі Twitter повідомив міністр внутрішніх і муніципальних справ Тюрінгії Георг Майєр. 

- Сьогодні в Апольді загинула дитина, яка разом зі своєю сім'єю шукала притулку від бомб Путіна. У такі дні хочеться впасти у відчай, - написав він.

Майєр підкреслив, що зробить все, що залежить від нього, щоб встановити причину пожежі. Він наголосив, що в даній справі «повинна бути абсолютна ясність».

Пожежа сталася зранку 4 червня в Тюрінгії  у гуртожитку для біженців, де проживало 245 осіб. Під час пожежі стало відомо про зникнення хлопчика з України. Пізніше його тіло було знайдено на місці трагедії.

Міністр внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер у своєму Twitter висловила співчуття родичам загиблої дитини і запевнила, що федеральні органи безпеки перебувають у постійному контакті з поліцією Тюрінгії та "завжди готові надати підтримку". Поліція також повідомила, що ще 10 осіб отримали поранення та були доставлені до лікарні внаслідок пожежі.

Новини по темі: Німеччина Пожежі