21 вересня
Завантажити ще

Киянин кілька годин сидів над тілом убитої 10-річної онуки

Киянин кілька годин сидів над тілом убитої 10-річної онуки
Фото: REUTERS/Valentyn Ogirenko

Унаслідок чергового удару Росії по Києву у ніч проти 1 червня в Деснянському районі столиці загинули троє людей. Серед них - десятирічна дитина, її 34-річна мама та 33-річна жінка. Фото дідуся, який сидить на стільці над тілом загиблої онуки, моментально облетіло мережу. Його зробив Сергій Окунєв. Він каже, що дідусь кілька годин сидів над тілом дівчинки навпочіпки, доки йому не принесли стілець.

- Під тонким шаром фольги - тіло його онуки, яку разом із мамою вбила Росія під час ракетної атаки. Він не хотів відходити від тіл доти, доки фахівці не забрали їх з місця події, - розповів автор знімка.

Начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко розповів журналістам, що знає цього чоловіка - він його колишній підлеглий. У нього загинули онука та невістка.  Трагедія сталася близько третьої години ночі.

Поки столичні правоохоронці з’ясовують усі обставини та притягують до відповідальності винних, які не відчинили укриття, міський голова Львова Андрій Садовий закликав сьогоднішній вечір присвятити власній безпеці - перевірити бомбосховища в місті.