21 вересня
Завантажити ще

Через трагедію із зачиненим укриттям у Києві львів’ян збирають на толоку

Через трагедію із зачиненим укриттям у Києві львів’ян збирають на толоку
Фото: auc.org.ua

Після того, як вночі 1 червня у Києві під час масованого обстрілу загинули троє людей, які не змогли потрапити в укриття, бо воно було зачинене, мер Львова Андрій Садовий закликав містян сьогоднішній вечір присвятити власній безпеці - перевірити укриття в місті. Про це він написав в Telegram.

- Вечір відкритих укриттів, толока, збори - називайте це як хочете, але треба бути. Сьогодні з 18 до 20 години усі укриття, які розташовані у житлових та нежитлових приміщеннях, мають бути відкритими. Це можливість мешканцям зустрітись, перевірити стан своїх сховищ та ще раз домовитись про їхню роботу під час повітряної тривоги. Це стосується усіх укриттів у місті, - написав Садовий.

Він також зазначив, якщо у будинку немає підвалу чи паркінгу - найближче сховище можна знайти на карті: https://bit.ly/45JOdMf.

- Якщо з 18 до 20 укриття закрите або є інші проблеми з ним, звертайтесь на Гарячу лінію міста за телефоном 1580. По всіх проблемних точках пройде комісія. Про результат буде повідомлено, - резюмував мер.

Окрім того, 1 червня протягом дня райони проводять перевірку укриттів, які є у комунальній власності. Керівники цих закладів мають контролювати не тільки стан та доступність сховищ, але також перевірити вказівники, які інформують про те, як добратись до цього укриття.