Завантажити ще

Запоріжжя підтопило - за п'ять годин випала майже двомісячна норма опадів

Запоріжжя підтопило - за п'ять годин випала майже двомісячна норма опадів
Фото: ДСНС

Державна служба з надзвичайних ситуацій ліквідовує наслідки зливи у Запоріжжі, яка накрила місто 30 травня. За 5 годин негоди випала майже двомісячна норма опадів в 76.8 мм. Вода підтопила будинки та проїжджі частини.

- Внаслідок несприятливих погодних умов у декількох районах міста Запоріжжя впали дерева на проїжджі частини дороги. Рятувальники за допомогою спеціального обладнання розпиляли дерева та прибрали з автошляхів. Через велику кількість опадів відбулося підтоплення територій підвальних приміщень житлових будинків, складських та офісних приміщень, крім того одна з лікарень міста. Рятувальники за допомогою мотопомп відкачали понад 100 куб.метрів води, - розповіли в ДСНС.

Регіональне управління ДСНС повідомило, що в одному із селищ Запорізького району через зливу розмокла і впала стіна приватного житлового будинку та привалила літню жінку. Рятувальники за допомогою спецінструменту деблокували жінку. Медики госпіталізували її до міської лікарні. 

Місцеве видання zp.vgorode.ua пише, що через підтоплення проїжджих частин у місті утворилися затори. На деяких вулицях автомобілі були майже по двері у воді.

Запорізький обласний центр з гідрометеорології уточнив, що за перші три години негоди випало 42 мм, така кількість опадів відповідає місячній нормі. Найінтенсивніша злива спостерігалась з 14 до 15 години, коли у місті зареєстрували стихійне метрологічне явище - 30 мм за одну годину.

Новини по темі: Новини Запоріжжя Потоп