29 вересня
Завантажити ще

Верещук закликала українців не брати участі у "виборах" на окупованих територіях

Верещук закликала українців не брати участі у
Фото: t.me/vereshchuk_iryna

Росія зібралася проводити "вибори" до окупаційних органів влади на тимчасово захоплених територіях України у вересні. Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук порадила українцям не співпрацювати із загарбниками та не брати участі в організації псевдоголосувань. Про це Верещук написала у соцмережах.

- Кажуть, що окупанти зібралися якісь «вибори» проводити у вересні на тимчасово окупованих територіях. Хочу ще раз попередити наших громадян на ТОТ: будьте обережні та відповідальні. Не дайте затягнути себе у співпрацю з ворогом. Тому що всі колаборанти згодом матимуть великі проблеми. Вони вам не потрібні! - написала міністр.

У лютому голова Ради Федерації Росії Валентина Матвієнко заявила, що на окупованих територіях України відбудуться так звані "регіональні вибори" 10 вересня 2023 року. Причому вибори на захоплених територіях призначили того ж дня, коли голосування заплановане на території Росії, щоб представити окуповані території як "невід'ємні частини" РФ.