Завантажити ще

Військові охоронятимуть ремонтні бригади під час робіт на прикордонні Сумщини

Військові охоронятимуть ремонтні бригади під час робіт на прикордонні Сумщини
Фото: t.me/Sumy_news_ODA

На Сумщині військових зобов'язали прикривати ремонтні бригади під час робіт, а ремонтників та працівників сільськогосподарських підприємств – погоджувати роботи з військовим командуванням та місцевим самоврядуванням. Про це пише пресслужба Сумської обласної військової адміністрації.

– Відповідне розпорядження підписав голова Сумської ОВА Володимир Артюх. Згідно з документом, виїзд ремонтно-відновлювальних бригад та працівників сільськогосподарських підприємств у 5-кілометрову прикордонну зону узгоджується з військовим командуванням та органами місцевого самоврядування, - розповіли в адміністрації.

У відомстві уточнили, що тепер старші по бригадах повинні узгоджувати порядок оповіщення про небезпеку та евакуацію у разі виникнення надзвичайної ситуації, яка загрожує життю персоналу. В ОВА також вимагають, щоб бригади були забезпечені засобами індивідуального захисту (бронежилети, шоломи), індивідуальними медичними аптечками за рахунок відповідних підприємств, установ та організацій. Військові мають забезпечити супровід та прикриття працівників бригад під час виконання робіт.

Раніше на Сумщині оголосили евакуацію з прикордонних громад Охтирського району. Як повідомляє пресслужба Сумської ОВА, відповідне рішення було ухвалено через посилення ворожих обстрілів.

19 травня жертвами ворожих ударів стали три енергетики. Вони потрапили під обстріл під час огляду лінії електропередачі.