21 вересня
Завантажити ще

Прикордонник вибачився за фотографію із мертвим ведмедем на Закарпатті

Прикордонник вибачився за фотографію із мертвим ведмедем на Закарпатті
Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon

Військовослужбовець Державної прикордонної служби заявив, що шкодує за зйомку мертвого ведмедя в Ужанському національному парку на Закарпатті. Він вибачився за інцидент. Про це йшлося під час брифінгу, повідомляє прес-служба відомства.

- У брифінгу взяв участь один із військовослужбовців відділення «Кам'яниця», який виявив труп тварини. Він пояснив, що шкодує про необдуманий і хибний вчинок, який до того ж завдав шкоди іміджу Держприкордонслужби в очах громадськості. Прикордонник розповів, що раптовість ситуації та несподіванка побаченого призвели до того, що він та його колеги ухвалили спонтанне рішення про зйомку фотографії, яку незабаром видалили. Військовослужбовець наголосив, що він та його колеги щиро шкодують про скоєне, - йдеться у повідомленні.

У ході брифінгу прикордонники Чопського загону висловили свою позицію щодо виявлення мертвої тварини. Полковник Роман Кіговчак зазначив, що прикордонне вбрання справді виявив труп ведмедя, але тварина вже була мертвою.

– Те, що це була не ведмедиця, як зазначав автор повідомлення, підтверджується відповідним актом за підписом представників відповідних структур. Останні прибули на місце виявлення мертвої тварини та у присутності прикордонників переконалися у природній смерті ведмедя. Після цього лісівники закопали труп тварини у землю, що також підтверджується відповідним актом, - наголосив він.

Кіговчак підтвердив, що прикордонники подадуть позов до суду проти автора повідомлення про вбивство ведмедиці за наклеп. Також він запросив природоохоронні та зоозахисні організації взяти участь у з'ясуванні всіх обставин у цій справі з метою повного та всебічного вивчення ситуації.