26 вересня
Завантажити ще

На Львівщині поліція покарала за буллінг вчительку, яка принижувала та "травила" дітей

На Львівщині поліція покарала за буллінг вчительку, яка принижувала та

На Львівщині в одній зі шкіл Миколаєва відбулися сутички між вчителькою та школярем. Внаслідок цього педагога притягли до відповідальності за буллінг. Про це повідомляє прес-служба обласної поліції.

– Інцидент стався в одній із шкіл міста Миколаєва, Стрийського району, Львівської області. Учасниками були 52-річна вчителька, яка намагалася відібрати футбольний м'яч та учень сьомого класу цієї школи. 2 травня, під час моніторингу соціальних мереж, правоохоронці виявили відео, на якому відбувався конфлікт, - йдеться у повідомленні.

Прибувши на місце події правоохоронці провели бесіди з адміністрацією навчального закладу та школярами. Поліцейські встановили, що це не перший конфлікт.

- Вчителька – учасник конфлікту, яка раніше неодноразово принижувала і цькувала учнів школи, чинила щодо них психологічне насильство, - наголосили у відомстві.

Внаслідок цього силовики склали на вчителя адміністративний протокол за ч.1 ст.173-4 Кодексу України "Булінг (труювання) учасника освітнього процесу". Санкція статті передбачає покарання – штраф від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи терміном від двадцяти до сорока годин.