Завантажити ще

Росія вивела в Чорне море 10 кораблів, серед них два носії "Калібрів"

Росія вивела в Чорне море 10 кораблів, серед них два носії
Фото: t.me/Nazars_look

У Чорному морі, у суботу, 15 квітня, на бойовому чергуванні перебувають десять російських кораблів, серед яких два носії крилатих ракет «Калібр». У той же час, загальний залп складає до восьми ракет. Про це повідомили Військово-морські сили ЗСУ.

Також зараз в Азовському морі знаходиться один ворожий корабель. У той час як у Середземному морі на бойовому чергуванні перебуває до восьми російських кораблів, з них чотири носії крилатих ракет Калібр, загальний залп до 36 ракет.

Також військові уточнили, що за добу на користь Росії прохід Керч-Єнікальською протокою здійснили: до Азовського моря — 19 суден, з них вісім рухалися з протоки Босфор, а до Чорного моря — 32 судна, з них 15 продовжили рух у напрямку протоки Босфор.

- РФ продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 р. (SOLAS), включно з системою автоматичної ідентифікації (AIS), на цивільних судах в акваторії Азовського моря, - підкреслили Військово-морські сили України.

Раніше речник ОК "Південь" Наталія Гуменюк заявила, що в Чорному морі запас "Калібрів", якими РФ обстрілює Україну, обмежений. Це пов'язано із вибухами на залізниці у Джанкої.