Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
20 лютого
Завантажити ще

У Чернігівському районі декілька сіл затопило через підйом рівня води у Дніпрі

У Чернігівському районі декілька сіл затопило через підйом рівня води у Дніпрі
Фото: facebook.com/MNSCHERNIGIV

У Чернігівському районі декілька сіл затопило через підйом рівня води у Дніпрі. Про це 12 квітня повідомило Головне управління ДСНС України в Чернігівській області.

- Через підйом рівня води у річці Дніпро в межах Чернігівського району порушено транспортне сполучення з селами Пустинки, Прохорів Михайло-Коцюбинської територіальної громади, смт Радуль та с. Новосілки Ріпкинської територіальної громади, с. Кукарі Любецької територіальної громади, що унеможливлює населенню дістатись до магазинів, поштових відділень тощо, - йдеться у фейсбуці рятувальників. 

Рятувальники допомагають жителям населених пунктів з продуктами першої необхідності та отриманням пенсійних виплат. Вони використовують човни та снігоболотохід «Богун» українського виробництва. Зокрема, на автомобілі підвищеної прохідності рятувальники допомогли 95-річній жительці села Мньов дістатися до медиків.

Голова Михайло-Коцюбинської громади Ніна Ворох розповіла "Суспільному", що така ситуація триває у них два-три дні. Водночас у Ріпкинській ТГ населені пункти підтоплені близько тижня, повідомив голова громади Сергій Гарус. Така ситуація тут щороку, однак останнє підтоплення такого масштабу фіксували 12 років тому.

- Порушено під'їзд, але ми підвозимо продукти та ліки, пошту, пенсії. Якщо потрібно до лікарні, людей підвозять на човні 300-400 метрів, і далі вони йдуть куди потрібно. Дороги під'їзні не затоплені. Затоплені лише між селами Радуль і Новосілки. Всі інші дороги не затоплені, можна їхати куди хочеш, - сказав він.

На початку квітня у Краматорську після снігопадів та їхнього танення у водосховищі піднявся рівень води, яка прорвала дамбу.