Завантажити ще

Дві російські ракети влучили у багатоповерхівку в Запоріжжі

Дві російські ракети влучили у багатоповерхівку в Запоріжжі
Фото: REUTERS/Sergiy Chalyi

Вдень 22 березня дві російські ракети влучили в житлову багатоповерхівку у Запоріжжі. Про це повідомила Запорізька обласна військова адміністрація. Секретар міськради Анатолій Куртєв заявив про 25 постраждалих, з них двоє дітей 7 та 9 років. Станом на 14:00 відомо про одного загиблого.

- На жаль, одна постраждала людина, яка перебувала у важкому стані, загинула. За оновленою інформацією, зараз у лікарнях знаходиться 25 людей. 3 людини  -  у важкому стані, 19 - у середньому, 3 - у легкому (з них двоє дітей), - повідомив Куртєв.

Повітряга тривога у Запоріжжі та області триває з 8 ранку. Відео з "прильотами" опублікував президент Володимир Зеленський.

- Запоріжжя. Просто зараз російська ракета влучила в багатоповерховий будинок. Росія зі звірячою жорстокістю обстрілює місто. Влучання по житлових кварталах, де мешкають звичайні люди, діти. Країна-терорист прагне знищити наші міста, нашу державу, наших людей. Це не повинно стати «просто звичайним днем» в Україні, будь-де іще в Європі чи світі. Треба більше єдності і рішучості світу, щоб швидше перемогти російський терор і захистити життя, - прокоментував удар президент Володимир Зеленський. 

За попередніми даними, РФ поцілила по багатоповерхівках ракетами С-300, які знаходяться в районі Токмака. Всього було три серії вибухів, які було чутно у декількох районах міста. 

Напередодні РФ здійснила чергову нічну атаку дронів на мирних українців. Під вогнем опинились Житомирщина та Київщина. В останній Shahed влучив у два гуртожитки. Вже відомо про 4 загиблих, розбір завалів триває. 

Новини по темі: Новини Запоріжжя обстріл