Завантажити ще

На Миколаївщині четверо людей підірвалися на російських мінах

На Миколаївщині четверо людей підірвалися на російських мінах
Фото: facebook.com/LVIVDSNS/?locale=uk_UA

У вівторок, 21 березня, на території Миколаївського та Баштанського районів зареєстровано три випадки травмування цивільних громадян. Про це повідомляє ДСНС України.

Один трагічний випадок стався поблизу села Партизанське Первомайської ТГ. Там під час роботи у полі трактор наїхав на міну та підірвався. У ньому перебували двоє чоловіків, 1996-го та 1979 років народження. Один із них отримав мінно-вибухову травму та осколкове поранення ока, його госпіталізували. Другий громадянин не травмувався, але перебував у шоковому стані. Він від госпіталізації відмовився.

Крім цього, між селами Добре та Перемога Баштанського району, їдучи на тракторі польовою дорогою, на вибухівку наїхав чоловік 1983 року народження. З мінно-вибуховою травмою його доставили до лікарні.

Також у селі Лепетиха Березнегуватської ТГ на вибухівці підірвався хлопець 2007 року народження. Він випасав худобу. Підлітка з осколковими пораненнями голови та грудної клітки доставлено до лікарні.

Місцевих жителів просять бути обережними, особливо на деокупованих територіях. Адже росіяни залишили там у лісах та полях багато вибухівки.

У селі Любомирівка Шевченківської громади Миколаївської області 13-річна дитина отримала травми через підрив на вибуховому пристрої. Хлопчик знаходився на своєму подвір'ї та наступив на невідомий предмет, який здетонував.