Завантажити ще

У Миколаївській області підліток підірвався на вибухівці

У Миколаївській області підліток підірвався на вибухівці
Фото: facebook.com/LVIVDSNS (фото ілюстративне)

Черговий трагічний випадок стався у Миколаївській області. У селі Любомирівка Шевченківської громади 13-річна дитина отримала травми через підрив на вибуховому пристрої. Про це повідомив начальник поліції Миколаївської області Сергій Шайхет.

Хлопчик знаходився на своєму подвір'ї та наступив на невідомий предмет, який здетонував. Дитина отримала вибухові травми, осколкові поранення тіла та кінцівок. Хлопчикові вже надають кваліфіковану медичну допомогу.

-  Батькам раджу обговорити з  дітьми правила безпечної поведінки під час виявлення небезпечних предметів (мін, боєприпасів, підозрілих предметів). Нагадуйте дитині, що під час прогулянок вона має бути дуже уважною та обережною, - сказав Шайхет.

Також начальник поліції нагадав, що при виявлені підозрілих предметів слід одразу повідомляти на спецлінію 102. І в жодному разі не торкатися небезпечних знахідок, не пересувати їх, не намагатися розбирати або брати в руки.

На жаль, діти часто стають жертвами залишеної військовими РФ вибухівки на деокупованих територіях. Так, нещодавно в Ізюмі Харківської області семеро підлітків знайшли фрагмент протипіхотної міни. Небезпечна знахідка здетонувала, діти дістали поранення.

Новини по темі: Вибух Діти підрив на міні