Завантажити ще

Афганістан накрив потужний землетрус - поштовхи відчувалися навіть у сусідніх країнах

Афганістан накрив потужний землетрус - поштовхи відчувалися навіть у сусідніх країнах

На території Афганістану стався землетрус, магнітуда якого перевищила 6,5 балів. Епіцентр підземних поштовхів знаходився за 848 кілометрів на південний захід від Алмати в Казахстані, передає " Каzinform ".

- Енергетичний клас землетрусу – 16.1. Розмір MPV становить 7,8. Координати епіцентру - 37,00 ° північної широти - 71,12 градусів східної довготи. Глибина – 120 км, – йдеться у заяві мережі сейсмостанцій ТОВ «СОМ».

Як зазначено у повідомленні, за шкалою MSC-64 землетрус відчувався силою 3 бали у містах Шимкент та Тараз. Також ЗМІ пишуть, що землетрус відчували жителі Туркменістану, Індії, Пакистану, Таджикистану, Узбекистану, Китаю, Афганістану та Киргизстану. Про руйнування та жертви поки що інформації немає.

Як пише Al-Jazeera, епіцентр землетрусу був зафіксований за 40 кілометрів на південний схід від Джурма в регіоні Гіндукуш в Афганістані. в результаті поштовхів, які відчувалися в низці країн, загинули дві людини в Пакистані.

- 10-річна дівчинка у Сваті та 24-річний чоловік у Нижньому Дірі загинули, коли обрушилися стіни їхніх будинків, - зазначено у повідомленні.

Також повідомляється, що в пакистанській провінції Хайбер-Пахтунхва понад 300 людей отримали поранення.

Новини по темі: Землетрус Афганистан