Завантажити ще

На Херсонщині ліквідували колаборанта, який організовував катівні

На Херсонщині ліквідували колаборанта, який організовував катівні

На окупованій території Херсонської області українські захисники ліквідували колаборанта Сергія Москаленка. Зрадник був організатором катівень на захоплених територіях. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони у Telegram.

- Зрадник 1978 року народження був мешканцем Нової Каховки та власником місцевої охоронної фірми. Під час окупації пішов на співпрацю з росіянами та отримав посаду так званого начальника СІЗО, де над полоненими українцями вчиняли нелюдські тортури, - розповіли у розвідці. - ГУР МО України нагадує – за кожен військовий злочин, скоєний проти України, буде справедлива відплата.

Раніше Запорізький суд призначив покарання гауляйтеру тимчасово окупованого Бердянська Олександру Сауленку – 15 років ув'язнення з конфіскацією всього майна. До 24 лютого 2022 року майбутній зрадник був маловідомим підприємцем без яскравої політичної кар'єри. Проте вже тоді входив до проросійської партії «Союз лівих сил» і їздив до Росії. Після повномасштабного вторгнення став пішаком «окупаційних властей» у Бердянську.