Завантажити ще

ЗМІ: У Львові застрелився 18-річний курсант університету внутрішніх справ

ЗМІ: У Львові застрелився 18-річний курсант університету внутрішніх справ
Фото: uk.wikipedia.org/wiki/Користувач:Aeou

У Львівському університеті внутрішніх справ у неділю, 19 березня, під час денної варти, як повідомляють ЗМІ, застрелився з автомата 18-річний курсант другого курсу. На сайті вузу вже опублікували співчуття з приводу самогубства юнака, а також розпочали внутрішнє розслідування.

- Колектив університету висловлює щирі співчуття рідним, близьким та друзям загиблого здобувача вищої освіти. Сумуємо разом із вами та поділяємо ваш біль. Всі обставини події з'ясовують правоохоронці в рамках розпочатого кримінального провадження. Крім того, за фактом смерті курсанта 2-го курсу проводиться службове розслідування, - йдеться у повідомленні на сайті університету.

Про самогубство курсанта також повідомили анонімно кілька місцевих Telegram-каналів, опублікувавши фото з місця події. Вказано, що хлопець застрелився з АКС-74У, зброю курсантам видають під час добових чергувань на окремих постах.

KP.UA звернулася за коментарем з цього приводу до поліції Львівщини. Однак правоохоронці наразі не коментують інцидент.

У 169-му навчальному центрі "Десна" імені князя Ярослава Мудрого, що у Чернігівській області, сталася трагедія. В результаті загинули четверо українських військових.

Новини по темі: Самогубство курсанти