Завантажити ще

Прикордонники спростували інформацію про заборону виїзду юнаків за кордон

Прикордонники спростували інформацію про заборону виїзду юнаків за кордон

У Держприкордонслужбі України повідомили, що інформація про нібито обмеження виїзду за кордон юнакам від 15 до 18 років є неправдивою. Про це повідомляє Держприкордонслужба.

- Документ, який нібито розповсюджується від імені ДПСУ, містить значну кількість помилок, у ньому також можна помітити русизми. При оформленні осіб на виїзд за кордон прикордонники керуються Постановою Кабміну №57. Обмеження виїзду під час дії правового режиму воєнного стану стосуються чоловіків віком 18-60 років, - зазначили прикордонники, закликавши українців довіряти лише офіційним джерелам інформації.

Станом на початок березня за кордон змогли виїхати понад 1,2 мільйона чоловіків призовного віку. Вони отримали дозволи на виїзд через систему "Шлях". Переважна більшість стосується виїздів у бізнес-справах — близько 1,1 млн дозволів. І лише 170 тис. дозволів було видано на виїзд за кордон для здійснення гуманітарних місій. Понад третину дозволів для бізнесу – близько 400 тисяч – видано з листопада минулого року до лютого включно. Крім того, 70 тисяч українців за останні три з половиною місяці отримали дозвіл на виїзд "за гуманітаркою".