27 травня
Завантажити ще

Влада РФ назвала “замикання проводки” причиною пожежі та вибухів у ростовській будівлі ФСБ

Влада РФ назвала “замикання проводки” причиною пожежі та вибухів у ростовській будівлі ФСБ
Фото: скріншот t.me/bazabazon

Російська влада заявила, що масштабна пожежа в прикордонному управлінні ФСБ у Ростові-на-Дону сталася в господарських приміщеннях через замикання електропроводки.

- О 12.25 надійшов сигнал про те, що у господарських приміщеннях прикордонного управління ФСБ Росії по Ростовській області за адресою вул.Сіверса, 20, у Ростові почалася пожежа. Попередньо встановлено, що причиною пожежі стало замикання електропроводки усередині приміщення, – написав у своєму телеграм-каналі губернатор Ростовської області Василь Голубєв.

Вибухи, які чули жителі міста, пояснили тим, що вогонь поширився на ємності із пально-мастильними матеріалами. Загалом пожежа зачепила 800 квадратних метрів, обрушилися дві стіни. Одного постраждалого госпіталізували у стані середньої тяжкості. Влада вирішила евакуювати частину жителів, проте “загрози поширення вогню на сусідні багатоквартирні будинки немає”.

Телеграм-канал Baza написав, що передбачуване місце пожежі це цегляна будівля, склад, де могли бути боєприпаси. Місцевий портал 161.RU повідомив, що евакуювали один багатоквартирний будинок по цій же вулиці Сіверса.

У червні 2022 року в Ростовській області після прильоту безпілотника горів Новошахтинський нафтопереробний завод.