Завантажити ще

Росіяни вдарили ракетами по Запоріжжю: пошкоджено об'єкти життєзабезпечення

Росіяни вдарили ракетами по Запоріжжю: пошкоджено об'єкти життєзабезпечення
Фото: t.me/zoda_gov_ua

Російські окупанти днем 11 березня вдарили ракетами Запоріжжя. Потрапили по критичній інфраструктурі. Руйнувань територія та приміщення одного з промислових об’єктів, пошкоджено газопровід. Про це пише Telegram-канал Запорізької військової адміністрації.

- Не маючи успіхів на полі бою зі Збройними силами України, сьогодні російські снаряди (попередньо С-300) направили до об'єкту життєзабезпечення обласного центру, в якому проживають кілька сотень тисяч мирних громадян. Серед них велика кількість людей, які змушені були залишити свої будинки та втекти від російської окупації, пише ОВА.

Офіс генерального прокурора  повідомив, що за даними слідства, 11 березня 2023 року близько 15:20 військовослужбовці збройних сил РФ знову здійснили цільове ураження інфраструктури Запоріжжя. Через обстріл зазнали руйнувань територія та приміщення одного з промислових об’єктів, пошкоджено газопровід. Попередньо, агресор застосував дві ракети ЗРК С-300. За процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).