Завантажити ще

На Києщині поліція викрила понад 20 підпільних гральних закладів

На Києщині поліція викрила понад 20 підпільних гральних закладів
Фото: t.me/policekyivregion

Під час відпрацювання нелегального грального бізнесу поліція Київської області викрила понад 20 підпільних казино. Про це повідомляє прес-служба поліції Київської області у Telegram.

У ході обшуків поліцейські вилучили понад 240 системних блоків та іншу комп'ютерну техніку із спеціальним програмним забезпеченням для проведення азартних ігор. Окрім цього правоохоронці встановили осіб, які відповідали за організацію діяльності ігрових залів.

– У рамках протидії незаконному гральному бізнесу правоохоронці провели профілактичні заходи на території Білоцерківського, Бучанського, Бориспільського, Обухівського, Фастівського районів. За фактами підпільного зайняття гральним бізнесом правоохоронці розпочали досудове розслідування (ст. 203-2 ККУ). Організаторам нелегальних ігрових залів загрожує штраф до 680 тисяч гривень, – розповіли правоохоронці.

Поліція закликала громадян повідомляти про злочини щодо підпільного грального бізнесу в Бюро економічної безпеки, до підслідності якого і належить розслідування цих злочинів, за телефоном (044) 236 14 05.