14 червня
Завантажити ще

Байден на рік продовжив надзвичайний стан у США через війну в Україні

Байден на рік продовжив надзвичайний стан у США через війну в Україні
Фото: Getty Images

Президент США Джо Байден продовжив на рік дію указу про оголошення надзвичайного стану через загрозу національній безпеці та зовнішній політиці. Він пов'язаний із повномасштабним вторгненням РФ в Україну. Послання Конгресу США про продовження надзвичайного стану опубліковано на сайті Білого дому.

- Я надіслав до Федерального реєстру для публікації повідомлення, що додається, про те, що надзвичайний стан, оголошений Указом 13660 від 6 березня 2014 року, який був розширений Указами 13661, 13662 і 14065, і в рамках якого були вжиті додаткові заходи3 Указами4 після 6 березня 2023 року, – зазначив президент США.

Байден додав, що дії та політика осіб, які підривають демократичні процеси та інститути в Україні, загрожують її миру, безпеці, стабільності, суверенітету та територіальній цілісності, сприяють незаконному присвоєнню її активів. А також дії та політика уряду Російської Федерації, включаючи захоплення Криму та застосування сили в Україні, продовжують становити незвичайну та надзвичайну загрозу національній безпеці та зовнішній політиці Сполучених Штатів.