Завантажити ще

Гайдай: На Луганщині росіяни атакують часто та малими групами

Гайдай: На Луганщині росіяни атакують часто та малими групами
Фото: RFE/RL/SERHII NUZHNENKO/REUTERS

РФ посилила атаки на Луганщині. Ворог штурмує часто та невеличкими групами, розповів очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай.

- Почастішали як обстріли і наших позицій, і населених деокупованих пунктів, так і спроби штурмувати Сили оборони. Або піхота, або піхота з підтримкою важкої техніки. Можна сказати, пристойна ескалація у нас почалася, - сказав Гайдай.

Він додав, що активні бої тривають на сватівському та кремінському напрямках, а також в районі Білогорівки. Росіяни намагаються активно штурмувати українські позиції малими групами.

- Уже йде частково реалізація цього наступу. На тимчасово окуповану територію Луганської області завезли велику кількість важкої техніки. Друге - багато привезли новомобілізованих солдатів з Росії, яких декілька місяців тому набрали... Ми бачимо, що йдуть у наступ на різних напрямках. Тобто зараз це зондування слабких місць, - розповів очільник Луганської ОВА.

За даними Генштабу, за останню добу ЗСУ відбили 81 російську атаку  на куп’янському, лиманському, бахмутському, авдіївському та шахтарському напрямках.