Завантажити ще

У Білорусі пролунали вибухи на військовому аеродромі - пошкоджено російський літак

У Білорусі пролунали вибухи на військовому аеродромі - пошкоджено російський літак

На військовому аеродромі "Мачулищі" пролунали вибухи поблизу Мінська. В результаті отримали пошкодження російський військово-транспортний літак та снігоприбиральна техніка. Про це повідомляє BYPOL.

- У військовому аеродромі «Мачулищі», розташованому за 12 км від м. Мінська, сталося 2 вибухи, внаслідок яких пошкоджено російський військово-транспортний літак і снігоприбиральну техніку, - йдеться у повідомленні.

Місцеві жителі повідомляють, що зараз у районі аеродрому спостерігається велика кількість військових та екіпажі ДАІ. Силовики перевіряють усі автомобілі, що проїжджають.

За даними ЗМІ, йдеться про аеропорт, з якого найчастіше злітають носії ракет "Кинжал". Там розміщено російських винищувачів МіГ-31. Після їх злетів в Україні оголошують повітряну тривогу.

Тим часом у МНС Білорусі оголосили спеціальні навчання для громадян, у ході яких людям роз'яснюватиме правила поведінки під час повітряної тривоги.

– Заходи акції МНС «День безпеки. Увага всім!» будуть направлені на навчання населення діям за сигналом «Увага всім!», а також правилам безпеки життєдіяльності. З 27 лютого по 10 березня рятувальники проводитимуть навчальні заходи з дітьми, батьками та педагогами. З 14 по 18 березня увага буде приділена мешканцям гуртожитків, трудовим колективам, а також відвідувачам місць масового перебування людей, - йдеться на сайті відомства.

Також білорусам по телебаченню та радіо показуватимуть спеціальні відеоролики, які спрямовані на краще пояснити, як діяти під час повітряної тривоги.

Новини по темі: Вибух Білорусь