Завантажити ще

Росіяни завдали ударів по Куп'янську ракетами С-300

Росіяни завдали ударів по Куп'янську ракетами С-300
Фото: REUTERS/Vitalii Hnidyi

Куп'янськ Харківської області знову зазнав ракетного обстрілу. Російські війська випустили по місту ракети С-300. Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі бригадний генерал юстиції Сергій Мельник.

- Ворог завдав ударів по Куп'янську ракетами С-300. Інформація про руйнування та постраждалих уточнюється. Ніколи не ігноруйте сигнали повітряної тривоги! – написав Мельник.

Пізніше він додав, що ракетний обстріл Куп'янська все ще продовжується. Генерал закликав місцевих жителів залишатися у укриттях.

Тим часом у низці регіонів України оголосили повітряну тривогу. Інформації про прильоти в інших областях наразі не надходило.

З початку вторгнення російські війська окупували низку населених пунктів на Харківщині, серед яких – Куп'янськ. У серпні українські захисники розпочали контрнаступ, під час якого Куп'янська було звільнено від росіян. Наші бійці встановили у місті український прапор та взяли його під свій контроль. Росіяни продовжують регулярно обстрілювати місто, випускаючи ракети по житлових будинках.