28 травня
Завантажити ще

Нові землетруси в Туреччині: відомо про перших 8 постраждалих

Нові землетруси в Туреччині: відомо про перших 8 постраждалих

Влада Туреччини підтвердила чергову серію землетрусів, що накрили південь країни. В результаті вже потрапили до лікарні 8 поранених. Про це заявив у ході брифінгу віце-президент держави Фуат Октай.

- Ми знаємо, що цей землетрус був незалежним землетрусом. Наразі після землетрусу магнітудою 6,4 сталося близько 20 афтершоків. У нас 8 поранених, – заявив Октай.

20 лютого в районі Хатай стався землетрус магнітудою 6,4 - його епіцентр був там же. Глибина землетрусу була зафіксована на позначці 16,74 км.

Ще один землетрус магнітудою 5,8 зафіксовано в районі Самандагу в Хатаї, і його глибина склала 7 кілометрів. Наразі рятувальники досліджують постраждалі райони, де можуть бути люди, які перебувають під завалами.

У Туреччині та Сирії сталися кілька потужних землетрусів 6 і 7 лютого, які спричинили більш ніж 41 тисячу людських жертв, з яких понад 35 тисяч - жителі Туреччини. У зв'язку з цим президент Реджеп Ердоган оголосив надзвичайний стан у 10 провінціях, а уряд ухвалив рішення про повну руйнацію міста Нурдагі, яке виявилося найбільш постраждалим від стихійного лиха.

Фото
Фото
20 Лютого 202321:50