Завантажити ще

У приватному дитсадку Києва знущалися з дітей

У приватному дитсадку Києва знущалися з дітей
Фото: kyiv.npu.gov.ua

У Києві правоохоронці викрили чотирьох "вихователів" корекційного дитсадка, які катували та знущалися з дітей. Про це повідомила столична поліція.

Згідно з матеріалами слідства, виховательки столичного приватного дитячого садка, який діє за нібито методикою АВА-терапії, протягом тривалого часу чинили протиправні дії щодо малолітніх вихованців закладу. Серед "методів" виховання було фізичне та психологічне насильство.

- Після того як батьки відводили дітей з порушеннями фізичного розвитку до закладу, вартість перебування в якому становила від 8 до 15 тисяч гривень, за дверима починалися тортури та знущання. Саме такими "методами" робітниці садочка навчали малолітніх. Через особливості фізичного розвитку вихованці не могли розповісти про тортури батькам. За невиконані завдання фігурантки закривали дітей у шафі, наступали ногами на руки, висміювали та ображали дитину в присутності інших дітей, змушували стояти тривалий час у незручному становищі, пригнічували, застосовували болючі прийоми, обмотували скотчем та закривали рот рушником, - розповів старший слідчий столичної поліції Дмитро Федорко.

Правоохоронці провели обшук за адресою розташування закладу та місцем проживання директора. Поліція вилучила докази злочинної діяльності фігурантів справи. Слідчі вручили підозрюваним клопотання про обрання їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без права внесення застави. 

Новини по темі: Діти дитячий сад поліція