Завантажити ще

В Туреччині внаслідок землетрусу загинула українка з двома дітьми

В Туреччині внаслідок землетрусу загинула українка з двома дітьми
Фото: Юлія Петрова та її двоє синів переїхали до Туреччини у квітні минулого року, рятуючись від війни. Фото із особистого архіву Сергія Петрова

В Туреччині внаслідок землетрусу загинула українка з двома дітьми. Про це повідомив батько жінки Сергій Петров журналістам "Суспільного". До цього 46-річну мешканку Запоріжжя Юлію та двох її синів - 10-річного Захара та 5-річного Матвія кілька днів шукали, оскільки вони не виходили на зв'язок.

- З 6 лютого, коли стався землетрус, вони перестали виходити на зв’язок, - розповідає Сергій Петров.

Його донька з синами кілька місяців тому переїхали до родичів у місто Антак'я провінції Хатай, рятуючись від війни. Житловий комплекс, у якому винаймала помешкання запорізька родина, зруйнував потужний землетрус 6 лютого. Юлія з дітьми мешкали на другому поверсі, її тітка, також українка, на сьомому.

Батько Юлії зазначив, що її чоловік - військовослужбовець, лікувався від поранення у Запоріжжі. Після чого збирався їхати до Туреччини, аби допомогти у пошуках дружини й дітей.

Туреччина зазнала потужних землетрусів 6 та 7 лютого. Підземні поштовхи досягали магнітуди понад 7. Епіцентр землетрусу знаходився на глибині 24,1 км у провінції Газіантеп. В результаті загинули щонайменше 31 643 особи, а понад 158 тисяч осіб отримали поранення.