1 червня
Завантажити ще

У Києві затримали керуючого ювелірної майстерні, через якого стався вибух на колишньому заводі

У Києві затримали керуючого ювелірної майстерні, через якого стався вибух на колишньому заводі

Через вибух на території колишнього заводу у Дарницькому районі Києва прокуратура затримала та повідомила про підозру керуючого приватної майстерні. За даними слідства, до вибуху та загибелі людей призвело порушення правил безпеки при виготовленні ювелірних прикрас. 

- Епіцентром вибуху стала одноповерхова промислова будівля. Слідством встановлено, що вказане приміщення використовувалося суб’єктом підприємницької діяльності як виробничий цех з виготовлення та оброблення ювелірних виробів. У своїй роботі працівники майстерні використовували газове обладнання. При цьому, як встановило слідство, деякі елементи вказаного обладнання були виготовлені кустарним способом, а газові балони в порушення встановлених вимог розміщувались у приміщенні, де безпосередньо працювали люди, - повідомили у прокуратурі.

З працівниками не проводили інструктажі й навчання з охорони праці та дотримання норм пожежної безпеки, вони не були забезпечені засобами колективного та індивідуального захисту. Внаслідок таких недбалих дій під час проведення газополум’яних робіт, які відносяться до робіт з підвищеною небезпекою, стався вибух газових балонів.

На момент вибуху у приміщенні перебувало близько 20 робітників. Загинуло четверо людей, ще п’ятеро отримали тілесні ушкодження.

 

Новини по темі: Вибух