25 березня
Завантажити ще

У Сирії врятували дівчинку, що народилася вже під завалами

У Сирії врятували дівчинку, що народилася вже під завалами
Фото: ISTANBUL MUNICIPALITY/REUTERS

У Сирії в невеликому містечку Джіндеріс мешканці одного з будинків знайшли під завалами новонароджену  дівчинку, що народилася після землетрусу. Як повідомляє Associated Press, дівчинка була з’єднана з мамою пуповиною.

Мама на момент врятування з-під завалів була при свідомості, але в лікарні померла. Також загинули тато та четверо братів та сестер новонародженої. Дівчинку врятували через 10 годин після землетрусу. На думку лікарів, вона народилась вже після того, як маму засипало завалами, і знаходилась під уламками декілька годин – коли її знайшли, температура тіла дитини становила 35 градусів за Цельсієм. У новонародженої є синці, в тому числі великий на спині, але її стан стабільний.

Якби дівчинка народилася незадовго до поштовху, вона б не витримала стільки годин на морозі, наголошують лікарі. Вага дитини - 3175 грамів, що є середньою вагою для новонародженого, тому вона була  доношеною.

Землетрус в Туреччині та Сирії стався 6 лютого. Станом на ранок 9 лютого відомо про більше ніж 15 тисяч загиблих в результаті ЧП. Розбір завалів продовжується. Під уламками все ще є сотні людей.