Завантажити ще

Жертвами землетрусу в Туреччині та Сирії стали понад 15 тисяч людей

Жертвами землетрусу в Туреччині та Сирії стали понад 15 тисяч людей
Фото: SUHAIB SALEM/REUTERS

Кількість загиблих в результаті землетрусів в Туреччині та Сирії збільшилась до 15 000 осіб.   Ще сотні сімей знаходяться під уламками, повідомляє видання Aljazeera.

В  Туреччині загинуло не менше 12 391 особи, а в Сирії не менше 2992 осіб. Станом на ранок 9 лютого сирійська група цивільної оборони запросила додаткове пошуково-рятувальне обладнання. За словами рятувальників, ситуація на утримуваному повстанцями північному заході Сирії є "трагічною" і просоченою "запахом смерті".

- Ситуація трагічна у всіх сенсах цього слова. На жаль, сотні сімей все ще знаходяться під уламками, - сказав один з волонтерів "Білих касок".

Раніше Maxar Technologies показала фото зруйнованого турецького міста Антакья, зроблені 8 лютого. На фото видно повністю знищені стихією райони міста. В компанії наголосили, що пошкодження можна побачити по всій території.

Землетрус в Туреччині та Сирії стався 6 лютого. Підземні поштовхи зачепили Ліван, Кіпр та Ірак. Сейсмологи зафіксували майже 650 повторних поштовхів, найсильніший з яких був магнітудою 7,6.