30 березня
Завантажити ще

Росіяни повністю знищили Лівобережний район Маріуполя

Росіяни повністю знищили Лівобережний район Маріуполя
Фото: t.me/andriyshTime

Російські загарбники знесли майже весь Лівобережний район Маріуполя. Про це у телеграмі повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

– Лівобережний район де-факто перестав існувати. Громадянські окупанти дісталися вже центральної Площі Перемоги (як символічно) і перетворюють її на частину безмежної пустелі. Нові реальні кордони Лівобережжя перенесені на околиці умовно нових районів. Історично адміністративна частина району пішла у небуття, – написав Андрющенко.

За його словами, кожен знесений будинок тут – наслідок обстрілу росіянами спочатку артилерією, потім – танками. За його словами, у цьому районі було знищено все під час стиснення кільця в "Азовсталі". Росіяни рівняли все із землею "превентивно і іноді заради розваги та "видосиків кадировців", додав Андрющенко.

Раніше радник мера розповів, що у Маріуполі та навколишніх селах сконцентровано до 30 тис. загарбників, розквартованих за тактикою «живого щита». Місто та навколишні селища загарбники перетворюють на військово-логістичний хаб російської армії.