30 березня
Завантажити ще

Гуменюк: Росія зараз зосереджена на сході, але може завдати несподіваного удару на півдні

Гуменюк: Росія зараз зосереджена на сході, але може завдати несподіваного удару на півдні
Фото: https://t.me/Nazars_look

Російська армія зосереджує наступальні сили на сході України, проте південний регіон також залишається під загрозою. Про це заявила речник оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону.

- Те, що вони перекидають підготовлені сили на схід – зрозуміло, що там зараз сконцентровано їхній пріоритет. Але південний регіон завжди залишався у них у полі зору, вони не випускають його з-під контролю та тримають як додатковий напрямок, на якому може бути завдано несподіваного активного удару, – сказала Гуменюк.

Вона наголосила, що Сили оборони продовжують спостерігати за тактикою ворога та готові до будь-якого розвитку подій. За словами спікера, спостереження за корабельним угрупуванням показали, що «носії (ракет) навіть без особливих причин можуть з'являтися та заходити до пунктів базування».

Тим часом, Військово-морські сили Збройних сил України заявили, що в Чорному морі станом на 4 лютого на бойовому чергуванні РФ тримає дев'ять кораблів, серед яких немає жодного носія крилатих ракет "Калібр". В Азовському морі ворог продовжує контролювати морські комунікації, утримуючи на бойовому чергуванні один корабель. А в Середземному морі знаходяться 10 російських кораблів, із них 5 носіїв крилатих ракет "Калібр" загальним залпом 72 ракети.