Завантажити ще

В Афганістані жертвами аномальних холодів стали 170 людей

В Афганістані жертвами аномальних холодів стали 170 людей
Фото: ALI KHARA/REUTERS

Сильний снігопад і холодна погода за останні три тижні  забрали в Афганістані 170 життів. Серед жертв морозів  є діти та жінки, повідомляє агенція Синьхуа.

- Загалом 170 людей, включаючи дітей і жінок, загинули, ще 30 отримали поранення через холодну погоду та снігопад у 24 із 34 провінцій країни за останні три тижні,  розповів речник міністерства природних катаклізмів Афганістану Шавіюлу Рахімі.

Також через негоду повністю зруйновані або частково пошкоджені понад 150 житлових будинків. Рахімі повідомив, що мороз і снігопад також призвели до загибелі близько 80 000 голів великої рогатої худоби в інших частинах країни.

Чиновник закликав організації з надання допомоги надати гуманітарну допомогу афганським сім’ям на цьому критичному етапі, щоб вони пережити морозну зиму.

У спустошеному війною Афганістані, де немає центральної системи опалення, люди використовують вугілля, дрова або сріджений газ, щоб зігрітися взимку, що в багатьох випадках забирає людські життя через витік газу чи викид чадного газу.

Надзвичайно холодна погода та снігопади охопили частини Афганістану з першого тижня січня, коли температура в деяких районах опустилася до мінус 30 градусів за Цельсієм.

Новини по темі: мороз Афганистан