Завантажити ще

На Харківщині після деокупації досі не ідентифікували 400 тіл

На Харківщині після деокупації досі не ідентифікували 400 тіл
Фото: facebook.com/UA.National.Police

На Харківщині на звільнених територіях триває ідентифікація людей, які стали жертвами російської окупації. Ще більше тіл 400 досі не впізнано. Про це повідомляє Facebook-сторінка Нацполіції.

- З початку роботи на очищених від російських окупантів територіях Харківської області їм вдалося ідентифікувати 199 тіл, виявлених у братських могилах, вулицях, будинках, стихійних похованнях. Серед них – закатовані, розстріляні українці, – розповіли у поліції.

Як розповіли правоохоронці, фахівці-криміналісти відбирають зразки ДНК від родичів загиблих та за допомогою мобільних ДНК-лабораторій на місці події проводять дослідження вилучених біологічних зразків.

- Ці ДНК-лабораторії дозволяють протягом 105 хвилин виділити ДНК-профіль загиблого та порівняти його із вилученими у родичів зразками... Тільки на Харківщині залишаються неідентифікованими ще понад 400 тіл загиблих людей, виявлених на деокупованих територіях, - повідомили у поліції.

Ізюм Харківської області перебували під тимчасовою окупацією росіян з початку квітня. У вересні ВСУ вдалося деокупувати місто та взяти під свій контроль. Після відступу росіян в Ізюмі було знайдено кілька масових поховань.

Фото
Фото
28 Сiчня19:10